Трон Ранголі гербіцид

В наявності

Артикул: 1139s

Виробник: Rangoli

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Діюча речовина. римсульфурон, 250 г/кг

Препаративна форма. водорозчинні гранули


Ціна вказана за 0.5 кг.

Пакування 0.5 кг

Можлива додаткова знижка для оптових покупців!

Механізм дії. Проникає в рослини головним чином через листя, тому його ефективність не залежить від вмісту вологи в грунті. Після обробки швидко переміщається по рослинам до точок росту, де блокує ацетолактатсинтази. Цей фермент необхідний для синтезу незамінних амінокислот — валіну, лейцину і ізолейцину. Вже через кілька годин сприйнятливі бур’яни припиняють ріст і більше не конкурують з культурою в споживанні вологи і мінеральних речовин. Видимі симптоми (почервоніння, хлороз, некроз і деформація листя) з’являються через 3-7 днів. Повна загибель чутливих бур’янів відбувається через 15 і більше днів. Препарат впливає на фермент, якого не існує в організмах людини і тварин, чим пояснюється низька токсичність для теплокровних.

 Спектр дії. 

Чутливі бур’яни: плоскуха звичайна, пирій повзучий, мишій (види), пажитниця багатоквіткова, просо, пальчатка кровоспиняюча, вівсюг звичайний, тимофіївка (види), гумай, сорго двохколірне, гірчиця (види), галінсога дрібноквіткова, сухоребрик лікарський, жовтозілля звичайне, жовтець, жабрій звичайний, гірчак розлогий, гірчак почечуйний, щириця (види), міагрум пронизанолистий, грицики звичайні, талабан польовий, редька дика, рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, морква дика, калачики, підмаренник чіпкий, кропива (види), мак дикий, вика посівна, кучерявець Софії, чистець (види), нетреба (види), падалиця зернових, соняшнику та ріпаку.

Середньочутливі бур’яни: осот рожевий, амброзія полинолиста, дурман звичайний, гірчак березковидний, ромашка, переліска однорічна.

Слабочутливі бур’яни: паслін чорний, лобода біла, осот жовтий (польовий), лутига, молочай (види), спориш звичайний, кохія вінична.

Норма витрати робочого розчину — 150-250 л/га.

Максимальна кількість обробок — 1. Період очікування до збору врожаю не встановлюється.

 Особливості застосування. Обробку гербіцидом здійснюють методом наземного обприскування при висоті рослин картоплі від 5 до 20 см з нормою витрати 50 г/га проти однорічних і багаторічних злакових і більшості дводольних бур’янів. При цьому однорічні злакові бур’яни повинні знаходитися у фазі 1-4 листків (просо волосовидне і росички у фазі 1-3 листків), а багаторічні злакові бур’яни мати висоту 10- 15 см. Одночасно препарат вирішує проблему чутливих дводольних бур’янів, які в момент обробки можуть перебувати в стадії до 4-6 листків, осот — у фазі розетки. 40 г/га Можна використовувати, якщо погодні умови сприятливі і при відсутності багаторічних і переросли однорічних бур’янів. Норма витрати робочого розчину може бути 150-300 л/га. Завжди слід застосовувати спільно з поверхнево-активною речовиною (ПАР)

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).