Про нас

 

Інтернет магазин NovaBud.lutsk.ua - Це сучасна площадка продажу товарів для будівництва та ремонту. 


На нашому сайті ми зібрали широкий асортимент товарів різних категорій для ремонту та будівництва. Всі товари, представлені в нашому магазині, пройшли внутрішній аудит якості компанії. Більшість наших товарів захищені гарантійними зобов'язаннями виробників. 
 

Зручна навігація для покупок на сайті.


На всіх сторінках представлена необхідна інформація про технічні характеристики, основні характеристики та специфіку застосування даного товару. Ми пропонуємо новий рівень покупок в інтернеті. Не потрібно бігати по місту в пошуках потрібних товарів. Купуйте все в одному місці та економте свій час. А ми постараємось максимально швидко доставити ваше замовлення до місця призначення. 
 

Індивідуальних підхід до кожного клієнта.   Постійним клієнтам ми запропонуємо зручну систему знижок, що дозволяє економити, зменшуючи і без того низькі ціни на наш товар. Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємося зробити приємним кожне відвідування нашого магазину, для чого використовуємо спеціальні бонуси і знижки для наших постійних замовників. Пам'ятайте, що у нас ви можете придбати продукцію тільки найвищої якості. Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність наших клієнтів!


С повагою команда "Нова Буд"Команда Нова Буд