Одножильний кабель для теплої підлоги RATEY RD1

Під замовлення

Артикул: RATEY RD1

Виробник: RATEY

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Тип кабелю: одножильний екранований

Ізоляція нагрівальної жили: термостійкий PCV пластикат і 4 шари плівки ПЕТ

Екран: виконаний з плоских мідних стрічок, накладених з щільністю 80% і сумарним січенням не менше 0,5 мм 2.

Номінальна напруга живлення: 220 В
50 Гц

Випробувальна напруга ізоляції: 2500 В
≈ 50 Гц

Видається теплова потужність: 18 Вт / м

Провід з'єднувальної
 лінії (холодний): 3 м

Максимальна робоча тепература гріючої жили: 125
°C

Максимальна робоча тепература зовнішньої ізоляції: 100 °C

Ціна на сайті вказанна за потужність 1,100 кВтЯкісна тепла підлога за доступну ціну

Одножильний нагрівальний кабель для теплої підлоги RATEY RD1 допоможе вам забезпечити основне або додаткове опалення. Ви можете застосовувати його у квартирі, в котеджі, на дачі, у складських приміщеннях та на багатьох інших об’єктах. Також нагрівальний кабель RATEY RD1 застосовується для підігріву водопроводів і навіть ґрунту в теплицях. Завдяки круглій формі перерізу кабелю укладати його дуже зручно. Гарантія на виріб становить 25 років.

Якість найвищого рівня

Нагрівальний кабель виготовлений відповідно до міжнародного стандарту IEC 60800 («Кабелі нагрівальні для номінальної напруги 300/500 В для обігріву приміщень і запобігання обледенінню»). Відповідно до даного стандарту, кабель піддається додатковим випробуванням на механічну міцність і стійкість до випадкових пошкоджень під час монтажу. Кабель відповідає класу М1 за стійкістю до механічного впливу.

Надійна ізоляція

Для перевірки надійності ізоляції через кабель пропускають напругу 2500 В (~ 50 Гц) протягом 1 хвилини. Тришарова ПЕТ-ізоляція володіє стійкістю до перегріву: температура її плавлення становить 250 °С при максимальній робочій температурі кабелю всього 125 °С. Тому він захищений від підвищення температури внаслідок стрибків напруги чи неправильного монтажу.

Максимальна стійкість і безпека

Нагрівальний кабель містить екран із мідного обплетення щільністю 80 % та його сумарним перерізом — не менше 0,5 мм². Екран служить заземленням кабелю, а також захищає від впливу електромагнітного випромінювання, яке присутнє в будь-якому проводі при проходженні через нього електричного струму.

Ви можете не турбуватися про надійність з’єднання «холодного» (з’єднувального) і «гарячого» (нагрівального) кабелю. Місце кріплення опресоване товстостінними латунними трубками із зусиллям не менше 2 тонн.