Новини від Нова Буд

Виводити:

12 30
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явився вініловий ламінат. Великий вибір різних декорів. 100% захист від вологи та прямого контакту з водою!
Розробка дизайну для облицювання стін і підлоги плиткою коштує грошей, але у Вас є унікальна можливість отримати проект в Луцьку БЕЗКОШТОВНО. Все, що необхідно зробити, це замовити плитку у нас! І ви отримаєте професійний комп'ютерний дизайн-проект - БЕЗКОШТОВНО!!!
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явились будівельні суміші від компанії ARTISAN, а саме клей для плитки, клей для каміну, теплої підлоги печей, клей для блоків, армована стяжка, штукатурка цементно вапняна та багато іншого!
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явився якісний Білоруський ламінат від заводу Гомельдрев. Єксклюзив в Луцьку.
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явились керамічні вироби від ТМ Церсаніт Сантехніка та Плитка
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явилась керамічна плитка Інтеркерама.
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явилась керамічна плитка та керамограніт від ТМ Golden Tile
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явився газобетон Стоунлайт. Доставка с заводу Бровари.
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явився газобетон Аерок. Доставка с заводу Обухів та Березань.
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явилась Фарба, Емаль, Лак алкідний, Грунтовка від торгової марки Zebra.
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явилась паркетна дошка Барлінек.
В інтернет магазині Нова Буд (Луцьк) у продажі з'явились декоративні молдінги та плити ПВХ від компанії "Облторгсервіс".