Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Нагрівальна плівка LUCHI RATEY SH (T) 0,5 м (110 Вт/м)

Нагрівальна плівка LUCHI RATEY SH (T) 0,5 м (110 Вт/м)
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Тип продукту: Інфрачервона плівка

Потужність, Ватт: 110

Комплект поставки:нагрівальна секція, інструкція

Ширина: 0,5 м

Питома потужність плівки: 110 Вт/м. пог.

Ціна вказанна за м2


Надійний інфрачервоний обігрів

Нагрівальна плівка Ratey дозволяє вам швидко облаштувати теплу підлогу в квартирі, у приватному домі, в офісі та інших приміщеннях. Для обігріву використовується інфрачервоне випромінювання, яке нагріває предмети та не сушить повітря. Монтаж інфрачервоної плівки простий і швидкий, тому що плівку не потрібно заливати в стяжку. Плівка підходить для всіх типів покриття: ламінат, лінолеум, паркетна дошка, і навіть ковролін. Гарантія на нагрівальну плівку становить 10 років!

Комфорт із користю для здоров’я

Щоб підлога рівномірно прогрілася до комфортної температури, потрібно від 5 до 10 хвилин! Нагрівальна плівка використовує інфрачервоне випромінювання, яке не шкодить здоров’ю. Вона нагріває предмети, стіни, підлогу, не сушить повітря і в ході роботи абсолютно безшумна. Тепла підлога сприяє покращенню кровообігу в ногах і зберігає комфортний рівень вологості. Нагрівальну плівку також можна застосовувати для обігріву стін і стелі.

Оптимальна конструкція

Товщина плівки становить лише 0,4 мм! Вона виготовляється шляхом нанесення на ПЕТ-плівку вуглецевого нагрівального елемента і срібної пасти з наступним захисним ламінуванням. При пропусканні електричного струму через вуглецеві смуги плівка випромінює тепло в інфрачервоному спектрі.

Економія та безпека

У той час, як звичайна нагрівальна плівка не змінює енергоспоживання, залежно від температури нагріву, плівка Ratey його скорочує: при температурі плівки 40 °С — на 16 %, а при 60 °С — на 23 %!

Максимальний струм на срібному провіднику становить 0,136 А, а максимальний струм смуги вуглецевого нагрівача шириною 100 см — менший ніж 0,018 А. У зв’язку з цим, а також у результаті окремого нанесення вуглецевого та срібного покриття, навіть при локальному пошкодженні плівки іскра не виникає.

Швидкий і зручний монтаж

Щоб змонтувати приблизно 20 м² теплої підлоги на основі нагрівальної плівки, потрібно витратити лише 2-3 години. Плівку можна розрізати на відрізки різної довжини (місця для розрізання позначені пунктирною лінією та ножицями).

Якщо ви встановлюєте нагрівальну плівку під покриття з ковроліну чи лінолеуму, то для зменшення навантаження на плівку та збільшення терміну її служби рекомендуємо додатково використовувати фанеру або ДВП. Дуже важливо, щоб монтаж відбувався в сухому приміщенні без імовірності потрапляння вологи.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!