Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Монстр Ранголі гербіцид

Монстр Ранголі гербіцид
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Високоефективний системний гербіцид для контролю  однорічних дводольних та злакових видів  бур’янів у посівах томатів, картоплі, люцерни 2-го року вегетації.

високоефективна та довготривала захисна дія;

широкий діапазон гербіцидної дії;

знищує вегетуючі бур’яни та їх проростки;

безпечний для бджіл і навколишнього середовища;

заощаджує час і кошти при застосуванні.

Діюча речовина. 

Метрибузин, 700 г/кг


Ціна вказана за 1кг.

Пакування 1 кг.

Можлива додаткова знижка для оптових покупців!

Препаративна форма. Водорозчинні гранули

Механізм дії. Припиняє ділення клітин шляхом блокування синтезу ферменту ацето-лактазсинтетази, що відповідає за біосинтез основних амінокислот. Препарат Мілано, 4% к.с., головним чином поглинається листками, а перенесення у меристемні тканини здійснюється як флоемою, так і ксилемою.

Спектр дії. Волошка синя, щириця, лобода (види), ромашка (види), портулак городній, осот городній, галінсога дрібноквіткова, амброзія полинолиста, кучерявець Софії, талабан польовий, зірочник середній, гірчиця польова, лисохвіст мишачохвостиковий, вівсюг (види), просо (види), пажитниця, мишій, тонконіг, курячі очка, грицики звичайні, дурман звичайний, рутка лікарська, жабрій звичайний, кропива (види), льонок звичайний, калачики (види), переліска однорічна, вероніка (види), нетреба (види), фіалка польова.

Норма витрати робочого розчину — 200-300 л/га. 

Максимальна кількість обробок — 1. 

Період очікування до збору врожаю не встановлюється.

Особливості застосування.

Перед обприскуванням гербіцид Монстр  необхідно розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день приготування, оскільки при зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить  до зниження ефективності дії. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +250С), зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години.  При використанні препарату до появи сходів культури першочергове значення для його ефективності має наявність ґрунтової вологи та якість підготовки ґрунту. В разі недостатньої кількості вологи необхідно збільшити норму витрати води, а також провести обов’язкову заробку препарату в ґрунт, за допомогою легких борін чи іншого знаряддя, коригуючи глибину із глибиною загортання культурної рослини.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!