Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Флекс протруйник Ранголі

Флекс протруйник Ранголі
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Активний інгредієнт: флудіоксоніл, 25 г/л + металаксил – М, 10 г/л

Форма препарату: текучий концентрат суспензії


Ціна вказана за 1 л.

Пакування 5 л.

Можлива додаткова знижка для оптових покупців!

Системно-контактний двокомпонентний препарат для протруювання кукурудзи.

Застосування

Флекс, 3,5 % т.к.с. захищає від збудників хвороб, які належать до класу Аскоміцетів, Базидіоміцетів, Ооміцетів.

Механiзм дiї

Флекс, 3,5 % т.к.с. фунгіцид системної (металаксил-м) та контактної (флудіоксоніл) дії. Знищує інфекцію, як в середині (ендогенна) так і на поверхні (екзогенна) насіння. Флудіоксоніл локально проникає у тканини насіння, але мало переміщується у проростках. Є безпечним для насіння та проростків. Не має негативного впливу на проростання та розвиток культур навіть за умови перевищення норми витрати. Металаксил порушує у грибів біосинтез нуклеїнових кислот та інгібує синтез РНК.

Особливостi застосування

Насінневий матеріал повинен бути без пошкоджень, очищений від домішок, пилу. Протруювати насіння з вологістю не більше 16 %. Протруювати насіння, яке оброблене уже іншими препаратами не рекомендується. На біологічну якість препарату не впливають погодні умови, строки сівби та інші технологічні заходи при вирощуванні. Протруєння здійснюють завчасно на спеціальних призначених для цього машинах. При потребі використання з іншими препаратами (інсектициди) необхідно провести попереднє змішування.

Переваги

Флекс, 3,5 % т.к.с. захищає рослини від збудників грибних захворювань, які локалізуються як на поверхні так і всередині насіння
довготривалий ефект фунгіцидної дії дозволяє ефективно контролювати розвиток хвороб листя на початку росту і розвитку рослин, що дозволяє зменшити кількість обробок рослин фунгіцидами, або повністю виключити їх (на ярих культурах)
при обробці насіння можна застосовувати протруйник сумісно з іншими препаратами інсектицидної та стимулюючої дії, які мають реакцію середовища близьку до нейтральної
низька норма витрати, найкращий вибір у співвідношенні «ціна-якість»
не впливає на схожість насіння, завдяки чому протруювати можна завчасно
період захисної дії до 12 тижнів

Норма витрати робочої рiдини 10 л робочого розчину на 1 т насіння
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!