Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Двожильний кабель для теплої підлоги RATEY RD2

Двожильний кабель для теплої підлоги RATEY RD2
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Тип кабелю: двожильний екранований

Ізоляція нагрівальної жили: термостійкий PCV пластикат і 4 шари плівки ПЕТ

Екран: виконаний з плоских мідних стрічок, накладених з щільністю 80% і сумарним січенням не менше 0,5 мм 2.

Номінальна напруга живлення: 220 В 
 50 Гц

Випробувальна напруга ізоляції: 2500 В 
≈ 50 Гц

Видається теплова потужність: 18 Вт / м

Провід з'єднувальної
 лінії (холодний): 3 м

Максимальна робоча тепература гріючої жили: 125 
°C

Максимальна робоча тепература зовнішньої ізоляції: 100 °C

Ціна на сайті вказанна за потужність 1,100 кВт



Двожильний кабель — подвійна зручність

RATEY RD2 — це двожильний нагрівальний кабель, який допоможе вам забезпечити основне або додаткове опалення за допомогою системи «тепла підлога». При його встановленні вам не потрібно повертати «холодний» кінець назад до терморегулятора. Також завдяки круглій формі перерізу кабель легше згинати при монтажі.

Ви можете застосовувати нагрівальний кабель RATEY RD2 у квартирі, у приватному домі, в офісі, у виробничих, складських та інших приміщеннях. Гарантия на кабель становить 25 років!

На найвищому рівні якості

Нагрівальний кабель RATEY RD2 відповідає вимогам міжнародного стандарту IEC 60800 («Кабелі нагрівальні для номінальної напруги 300/500 В для обігріву приміщень і запобігання обледенінню»). Відповідно до вимог даного стандарту, кабель піддається додатковим випробуванням на механічну міцність і стійкість до випадкових пошкоджень під час монтажу. Кабель відповідає класу М1 за стійкістю до механічного впливу.

Довговічність і надійність ізоляції

Щоб перевірити надійність ізоляції кабелю, через нього пропускають напругу 2500 В (~ 50 Гц) протягом 1 хвилини. Кожна нагрівальна жила кабелю RATEY RD2 знаходиться в окремій ПВХ-ізоляції. Також конструкція кабелю містить тришарову ПЕТ-ізоляцію, яка володіє високою термостійкістю. Вона витримує до 250 °С при максимальній робочій температурі всього 125 °С. Завдяки цьому локальний перегрів, викликаний стрибками напруги чи неправильним монтажем, не впливає на роботу кабелю.

Безпека при експлуатації

Конструкція кабелю включає екран із мідного обплетення, щільність якої становить 80 %, а загальний переріз — не менше 0,5 мм². Екран служить заземленням виробу, а також захистом від електромагнітного випромінювання, яке виникає в будь-якому проводі при проходженні через нього електричного струму.

Місце кріплення «холодного» (з’єднувального) і «гарячого» (нагрівального) кабелю опресоване товстостінними латунними трубками із зусиллям мінімум 2 тонни. Це забезпечує надійне з’єднання протягом усього терміну експлуатації.
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!