Безкоштовна розкладка плитки в Луцьку

30 січня 2020 р. 18:51
БЕЗКОШТОВНИЙ ДИЗАЙН УКЛАДАННЯ ПЛИТКИ

Укладання плитки при ремонті - одне з найважливіших заходів, оскільки від дизайну на кухні, у ванній або в туалеті залежить загальне враження від вашої оселі. Важливо знати, яка саме плитка підійде для Вашої квартири або будинку. Для того щоб знати скільки плитки потрібно і як вона буде виглядати у вас в приміщенні на стінах і підлозі. Ми рекомендуємо замовити у нас професійний дизайн-проект укладання керамічної плитки. Від Вас буде потрібно, перш за все, надати точний план приміщення із зазначенням розташування сантехніки. Необхідно також уточнити, чи потрібен Вам окремий дизайн укладання плитки на підлогу або там буде інше покриття (це актуально для кухні та передпокою). Зрозуміло, розробка дизайну для облицювання стін і підлоги плиткою коштує грошей, але у Вас є унікальна можливість отримати проект безкоштовно. Все, що необхідно зробити, це замовити плитку у нас! І ви отримаєте професійний дизайн-проект - БЕЗКОШТОВНО!!!

Зв'яжіться з нами - не пропустіть таку чудову можливість!

Проект 3D розкладки дозволяє:

Побачити загальну картину приміщення і переконатися в тому, що матеріали, тони і елементи добре поєднуються один з одним.

Виправити всі недоліки розкладки. Наприклад, при неправильних розрахунках підрізана плитка може виглядати не гарно, що різко знижує естетичність приміщення.

Оптимізувати процес підготовки до кладки матеріалу (запобігти непередбачені витрати, помилки робітників-укладальників).

Наші професіонали розроблять 3D дизайн-проект, який забезпечить бажаний результат з урахуванням всіх індивідуальних вимог. Завдяки точним розрахунками Ваші майстри виконають укладання керамічної плитки без найменших помилок.

Приклад нашого дизайн проекту: