Превышен лимит товаров для текущего тарифного плана

Беталон-Х Ранголі гербіцид

Беталон-Х Ранголі гербіцид
ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Активний інгредієнт: фенмедифам, 91 г/л + десмедифам, 71 г/л + етофумезат, 112 г/л

Форма препарату: концентрат емульсії

Трьохкомпонентний гербіцид проти однорічних широколистих і деяких злакових бур’янів в посівах цукрових буряків.


Ціна вказана за 1 л.

Пакування 5 л

Можлива додаткова знижка для оптових покупців!

Механiзм дiї

Десмедифам та фенмедифам впливають на бур’яни, які проросли, зупиняючи при цьому процес фотосинтезу. Діюча речовина етофумезат має виражену грунтову дію, яка проявляється в порушенні мітотичного поділу клітин. Беталон — Х, 27% к.е. суміщає високу гербіцидну ефективність діючих речовин, які впливають на широкий спектр бур’янів, з відмінним захистом культурних рослин. Ця селективність ґрунтується на тому, що діючі речовини розкладаються в цукрових буряках через гідроліз і утворення хімічних сполук, що відбуваються в нічний час. При цьому в бур’янах, на які діє гербіцид, діючі речовини не розкладаються.

Спектр дiї

Контролює такі бур’яни: лутига розлога, підмаренник чіпкий, лобода біла, гірчиця польова, триреберник непахучий, дурман звичайний, грицики звичайні, портулак городній, гірчак (види), зірочник середній, паслін чорний, щириця звичайна, редька дика, тонконіг однорічний, глуха кропива пурпурна, талабан польовий, фіалка польова, рутка лікарська, жабрій звичайний.

Особливостi застосування

Оптимальна і найефективніша схема захисту посівів від бур’янів є дворазове (при необхідності — триразове) внесення в кількості 1,0 л/га за обробіток, якщо бур’яни перебувають у стадії сім’ядоль. При цьому стадія розвитку цукрових буряків не має значення. Для адаптації систем захисту посівів до конкретних місцевих умов або при поєднанні обробітку гербіцидами з іншими заходами захисту посівів цукрових буряків, Беталон — Х, 27% к.е. можна змішувати з іншими препаратами (Метрон, Трігор, Таргон-S, Флора, Норіл). Додавати прилипач не потрібно тому, що препарат вже має в своєму складі масло, що забезпечує оптимальне покриття листків. Пізні терміни початку обробітку вимагатимуть збільшення норми витрати препарату, а в разі запізнення внесення на полях засмічених такими бур’янами, як гірчак, рекомендується додавати баковий партнер (Трігор) . У разі потреби, програма післясходового обробітку з використанням гербіциду Беталон — Х, 27% к.е. може бути реалізована після використання досходового обробітку з використанням ґрунтових гербіцидів, або може поєднуватися з механічним знищенням бур’янів.

Переваги

Контроль найширшого спектру бур’янів, зокрема найбільш проблемних бур’янів в посівах цукрових буряків (таких як лобода біла, щириця, всі хрестоцвітні)
повна відсутність кристалізації препарату і випадання в осад
можливість використання бакових сумішей із іншими препаратами з метою вирішення специфічних завдань контролю бур’янів на конкретному полі
простота приготування робочого розчину і внесення препарату
гнучкість в застосуванні, виборі часу і кількості обробітків, що дозволяє легко пристосувати препарат до місцевих умов
відповідність високим екологічним стандартам
Норма витрати робочої рiдини
200-300 л/га
| Создай свой интернет-магазин бесплатно!